Make your own free website on Tripod.com
http://www.pengawa§mkt.cjb.net/
.
Senarai Pengawas (2002)

JavaFILE

HOME | Ucapan Pemangku Pengetua | Organisasi (2002) | Pengurusan Cemerlang | Senarai Pengawas (2002) | Dasar dan Perancangan | Aktiviti / Takwim (2001-2002) | Album (2002)
 

SENARAI EXCO TERTINGGI PENGAWAS SMK TEMERLOH 2001

SENARAI EXCO TERTINGGI PENGAWAS SMK TEMERLOH 2001 / 2002

Ketua Pelajar (L) Mohd Azizi Abd Halim (6AJ)
Penolong Ketua Pelajar (L) Abdul Wahid Zainal (6AO)
Ketua Pelajar (P) Murshidah Masod (6AV)
Penolong Ketua Pelajar (P) Teng Sik Chien (6AA)
Setiausaha Nurul Norazlin Abd Halim (6AV)
Penolong Setiausaha Karen Teo Kim May (6AT)
Bendahari Balaguru A/L Thevaraj (6AB)
Penolong Bendahari Asmahanim Abd Wahab (5G)

SENARAI NAMA EXCO PENGAWAS 2001

SENARAI NAMA EXCO PENGAWAS 2001/2002

Exco Sukan Mohd Shahbudin Mohd Arof (6AU)
Exco Kebersihan Hasmin Hamzah (6AO)
Exco Disiplin Mohd Subhi Mohd Basaruddin (6AJ)
Exco Tugas Khas Mohd Yafiz Hussin (5J)
Exco Rekod Dan Perangkaan Tan Chin Yit (6AD)
Exco Perhubungan Dan Penerangan Siti Norkhairiyah Ma'mon (6AV)
Exco Keraian Rosinati Ibrahim (6AV)
Exco Helwani Cheong Ka Ling (6A)
Exco Kebajikan Anis Madana Mat Bahari (6AJ)
Exco Kebudayaan Norazliza Rosli (6AJ)
Exco Bilik Gerakan Rusanizah Rusdin (5G)
Exco Pendidikan Mohd Norfarhan Md Hanafiah (6AO)

SENARAI NAMA PENGAWAS 2001

SENARAI NAMA PENGAWAS 2001/2002

21. Chew Jik Heng (L) 6AV 79. Azlina Johan 6AJ
22. Naza Khairul Nizam
      Muhammad Narawi
6AO 80. Nor Fara Adilla Zul Kiffeli 6AJ
23. Mohd Farizul Adnan 6AO 81. Rozilawati Md Nor 6AJ
24. Poo Long Jun (L) 6AD 82. Choon Fang Yee (P) 6AB
25. Samsir Nordin 6AJ 83. Neo Lee Hoon (P) 6AA
26. Mohd Ridzuan Abdullah
      Sani
6AJ 84. Norazuanita Fauzy 6AO
27. Mohd Sanizan Rosli 6AJ 85. Rosnadira Md Yusof 6AO
28. Mohd Zamri Zakaria 6AJ 86. Nornizanimi Jantan 6AO
29. Hamdan Ramly 6AJ 87. Anurathah A/P Nyansegaran 6AO
30. Mohd Sukairie Malek 6AU 88. Gan Suk Ping (P) 6AO
31. Nurhisham Maksor 6AU 89. Ker Pei Nin (P) 6AO
32. Foo Toon Fong (L) 6AB 90. Che Lian Young (P) 6AO
33. Poo Long Suan (L) 6AA 91. Dang Chooi Hsia (P) 6AD
34. Hon Sai Kit (L) 6AA 92. Soon Pei Har (P) 6AD
35. Punithan A/L Palanivalu 6AG 93. Siti Zaleha Mat Tahar 6AU
36. Roslan Mohamad 5A 94. Sammiza Isa 6AU
37. Abd Hafiz Azman 5J 95. Zainab Syeikh Majid 6AU
38. Fikri Hadi Osman 5J 96. Noor Wahida Muhamad Nor 6AV
39. Mohd Akram Osman 5J 97. Rosillah Muhammad 6AV
40. Azmil Mustapha 5V 98. Mohd Hanis Idris 3C
41. Norjamiah Ahmad Zubir 6AV 99. Siti Aisafiha Razlan 3B
42. Suhasini A/P Gunasegaran 5B 100. Mohd Asraf Apeloh 3T
43. Zuliana Razikin 5B 101. Nor Mahiza Abd Baharudin 3C
44. Norarina Mat Ladzim 5B 102. Naqiuddin Nazli Zulkifli 3T
45. Yus Nurul Fadhlina Samsi 5B 103. Md. Redzuan 
        Kamaruzaman
3G
46. Nurul Huda Apeloh 5B 104. Mohd Thaqif Che Ismail 3C
47. Nurul Hana Apeloh 5B 105. Rahmat Fauzi Md. Nasir 2C
48. Mageesvaary A/P Jayavel   5B 106. Farishatul Nabila binti 
        Hapni
2C
49. Norzura Md Ghazali 5B 107. Nurul Hidayah binti Saidi 2C
50. Khoo Ai wei (P) 5B 108. Norhayati binti Ahmad 2C
51. Lim Ween Shian (P) 5B 109. Ahmad Fahmi bin Nazri 2C
52. Tan Mei Ching (P) 5B 110. Azrat Azramel bin Adnan 2B
53. Yow Poh Ling (P) 5B 111. Rozanita binti Abdul Nyzam 2B
54. Nurul Afzan Abd Karim 5B 112. Norhamizah binti Mustafa 2B
55. Nurul Hidaya Azrien Omar 5V 113. Zaimah binti Razak 2B
56. Rosyanti Hj Idros 5J 114. Yoong Choon May (P) 2B
57. Erniwati Md Rasdi 5J 115. Yaw Poh Jin (P) 2B
58. Juliza Susanti M Syariff 5A 116. Loo Wen Huei (L) 2B
59. Zailahwati Abu Hassan
      Basri
5A 117. Ataullah bin Anas 2B
60. Suzaliza Juhar 5A 118. Mohd Hairul Akmal bin Md
        Nor
2B
61. Nooradilah Abd Rahman 5A 119. Hendrigon bin Ridzuan 2B
62. Fazliana Abd Rahman 5G 120. Young Jian Yi (P) 2B
63. Norhafiza Adnan 5G 121. Tee Kai Zhi (L) 2B
64. Nurul Fariza Abd Aziz 5G 122. Lee Sir Yee (P) 2B
65. Md Hamzalah Hamdan 4B 123. Achmat Qayyum bin Misran 2G
66. Che Irnee Haslina Che
      Mood
4G 124. Mohd Hasrul bin Hassan 2G
67. Suhana Abd Rahman 4G 125. Rozaimah binti Harun 2G
68. Nurul Syakimah Husin 4A 126. Hazwani Naddya binti
        Hamzah
2G
69. Mohd Ridzuan Abdullah
      Sani
4G 127. Nurul Akmira binti Zakaria 2G
70. Padma Naban 4G 128. Mohd Zafies 2G
71. Nor Farah Md Maki 4B 129. Mohd Faiz bin Ghani 2T
72. Ruziana Abd Rashid 3M 130. Nik Ricky Zulkifli bin Nik
        Mat
2U
73. Ho Kien Jien (L) 3G 131. Shu Tze Shyuan (P) 2M
74. Himmatun Alia Ab Halim 3C 132. Thoo Chee Min (P) 2M
75. Mohd Faiz Shafie 3M 133. Nalini a/p Perumal 2M
76. Sabaruddin Che Mood 3C 134. Normaziela Kamaruddin 3B
77. Norasyikin Che Mahmud 3C 135. Nur Ezreen Fariha Omar 3C
78. Siti Norsaidah Md Shah 6AJ 136. Nirmal Kaur 3?

BILANGAN PENGAWAS

BILANGAN PENGAWAS

TING MELAYU CINA INDIA LAIN-LAIN JUMLAH
  L P L P L P L P L P JUMLAH
1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 10 9 3 5 0 1 0 1 13 16 29
3 8 8 1 0 1 0 0 0 10 8 18
4 2 3 0 0 0 0 0 0 2 3 5
5 6 19 0 4 0 2 0 0 6 25 31
6 RENDAH                 0 0 0
6 ATAS 14 20 6 10 2 1 0 0 22 31 53
JUMLAH 20 59 10 19 3 4 0 1 53 83 136

 
 
 

HOME | Ucapan Pemangku Pengetua | Organisasi (2002) | Pengurusan Cemerlang | Senarai Pengawas (2002) | Dasar dan Perancangan | Aktiviti / Takwim (2001-2002) | Album (2002)